HABERLER

Hakkımızda

1997 yılından beri, seramik fabrikalarının ihtiyaç duyduğu plastik ve metal ürünlerini bünyesinde üretmekte olan firmamız; konusunda, sadece Türkiyede değil, dünyada da lider firamalar arasındadır.

 

Daha önce İstanbul Topkapıda faaliyetine başlayan firmamız, 2005 yılında Tuzla, Kimyacılar Organize Sanayi Bölgesindeki kendi binasına taşınmıştır. Plastik ve sac metal imalat bölümlerimiz firmamız bünyesinde yapılmaktadır. 2005 yılından itibaren ISO 9000 kalite sistemi belgesi altında faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Daha sonra ISO 14000 ve OHSAS belgelerini de firmamıza kazandırdık. 
 
Üretimimiz tamamen seramik fabrikalarının ihtiyaçlarını karşılamaya yöneliktir. Kuruluşumuzdan itibaren, ülkemizin lider seramik firmalarına hizmet etmekteyiz. Günümüzde, yurt dışında da bir çok önemli fabrikaya da hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, yeni ürünleriyle birlikte kullanılacak tamamlayıcı parçalar, montaj elemanları, vitrifiye ürünlerinin fonksyonlarını arttıran elemanlar için ürün dizaynı ve üretimini yapmaktayız. Sektörümüze ait birçok tasarım tescil ve faydalı model belgemiz vardır. Yeni ürün çalışmalarımız her zaman ilerlemektedir.